stasiawalkosz@o2.pl

18 206 10 69

606 968 474

Cyrhla 22

34-500 Zakopane

U Jambora

z myślą o dobrych wspomnieniach

REGULAMIN

 

1. Regulamin obowiązuje wszystkich gości przebywających na terenie Ośrodka. 

2. O Państwa dobre samopoczucie na miejscu dba Właściciel Ośrodka. Wszelkie uwagi oraz usterki prosimy zgłaszać na bieżąco.

3. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14.00 i kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Ewentualne wcześniejsze przyjazdy czy późniejsze wyjazdy proszę ustalać osobiście.

4. Wynajem dokonywany jest w cyklu tygodniowym lub w terminach innych w miarę wolnych miejsc.

5. Warunkiem pełnej rezerwacji  jest wpłacenie zadatku w wysokości 30 % wartości pobytu w terminie do 5 dni od czasu zgłoszenia rezerwacji emailowo lub telefonicznie. W przypadku braku wpłaty zaliczki rezerwację uznajemy za nieważną.

6. Resztę należności prosimy o uregulowanie w dniu przyjazdu. W momencie odwołania rezerwacji na wcześniej niż 60 dni przed planowanym przyjazdem zaliczka przepada, zaś w innym przypadku jest do wykorzystania w ustalonym wolnym okresie.

7.  Właściciel Ośrodka nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich kosztowności.

8. Cisza nocna na Ośrodku obowiązuje od godziny 22.00 do 7 rano. 

9. Osoby postronne mogą przebywać na terenie Ośrodka do godziny 23.00. Po godzinie 23:00  prosimy o opuszczenie terenu  lub też zgłoszenie się do recepcji.

10. We wszystkich pokojach zabrania się palenia papierosów. 

11.  Za rzeczy pozostawione w pokojach właściciel nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczenia pokojów.

12. Do Państwa dyspozycji jest plac zabaw dla dzieci lecz przebywanie na min może odbywać się tylko i wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów. 

13. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności w związku z pozostawieniem dzieci bez opieki 

14. Właściciel nie odpowiada za niedogodności wynikające z dostaw prądu czy wody.

15. Bardzo prosimy o czystość i porządek w pokojach. Wszelkie powstałe uszkodzenia prosimy natychmiast zgłaszać Właścicielowi.

16. Przekazanie jak i odbiór pokoju odbywa się zawsze w towarzystwie Właściciela lub osoby upoważnionej przez niego.

17. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka traci wpłacone wartości, pokrywa ewentualne straty wyrządzone na terenie Ośrodka i opuszcza obiekt.

21. Uiszczenie zadatku oraz opłaty za pobyt jest równoważne z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu